VISUOMENINĖ ORGANIZACIJA

PLUTIŠKIŲ JAUNŲJŲ LYDERIŲ KLUBAS

Trumpas organizacijos aprašymas

Visuomeninė organizacija “Plutiškių jaunųjų lyderių klubas” įsteigta ŠMM lėšomis, Plutiškių vidurinei mokyklai laimėjus narkomanijos prevencijos projektą 2001 m.. Ji vienija veiklius jaunus žmones, savanoriškumo pagrindu besirūpinančius kaimo jaunimo laisvalaikiu, jų užimtumu, socialinėmis kaimo žmonių problemomis.  Klubas teikė paraiškas konkursui “Jaunimas kaimui” (2002), Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūrai (2002), kaip Plutiškių vidurinės mokyklos partneriai 2001-2006 metais įgyvendino ŠMM finansuotą vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos projektą “Sportas – nusikalstamumo prevencijos būdas”, teikė paraišką Kazlų Rūdos savivaldybei ir laimėjo finansavimą projekto “Jaunimo ugdymas sportine, menine veikla” įgyvendinimui (2007), teikė paraišką Kazlų Rūdos savivaldybei ir laimėjo finansavimą projekto “Jaunimo ugdymas sportine veikla” įgyvendinimui (2008), „Bendraukime per sportą“  (2009). Jau 2002 metais klubas užmezgė bendradarbiavimo ryšius su Olandijos fondo “Stichting Litouwen” jaunimo grupe Stichting Jongerenactiviteiten voor Litouwen (SJVL). Olandijos jaunimas dirbo Olandijoje, Lietuvos jaunimas – Lietuvoje.  Olandijoje vykdomų akcijų metu buvo renkami daiktai, žaislai, pinigai. Vėliau jie rūšiuojami ir transportuojami į Lietuvą. Plutiškių jaunųjų lyderių klubas kaime organizavo įvairias socialines akcijas, šventes vaikams iš šeimų, turinčių socialinių ar ekonominių sunkumų, vienišiems žmonėms ir gautus iš Olandijos daiktus dovanodavo šiems žmonėms.

Klubo nariai:

Eil.Nr