Įspūdžiai iš

VILNIAUS KNYGŲ MUGĖS 2013

Leidyklos „Terra Publica“ direktorės bei vyriausiosios redaktorės Danguolės Kandrotienės kvietimu grupė Plutiškių vidurinės mokyklos mokinių  2013 m. vasario 21 d. turėjo galimybę pasižvalgyti po Vilniaus knygų mugę. Kelionė į knygų pasaulį prasidėjo Danguolės Kandrotienės knygos vaikams „Mano kelionių dienoraštis“ pristatymu, kuriame dalyvavo pati autorė, knygelės dailininkė Jurgita Rancevienė bei knygelės herojai Katinas ir Žvirblis.

Informatyvus, įdomus, linksmas, teatralizuotas pristatymas supažindino skaitytojus ne tik su knygelės turiniu, bet ir knygelės paskirtimi. Tai knyga Lietuvai ir apie Lietuvą, kurioje daug dėmesio skiriama mūsų šalies kultūros paveldui, turizmo po gimtąjį kraštą propagavimui, vaikų kūrybiškumui bei pasaulio pažinimui ugdyti. Valandos, praleistos tarp knygų, mokiniams tikrai neprailgo, tuo labiau, kad namo keliavome apdovanoti Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo knygomis mokyklos bibliotekai.

Irena Kašauskienė

Knygos „Mano kelionių dienoraštis“ viršelis

Knygos „Mano kelionių dienoraštis“ pristatymas: autorė Danguolė Kandrotienė su knygelės herojais Katinu ir Žvirbliu.