ĮSPŪDŽIAI IŠ PRANCŪZIJOS

Šių metų kovo 17-23 d. Plutiškių vidurinės mokyklos komanda, kuri buvo sudaryta iš dviejų mokytojų ir trijų mokinių, vyko Į Prancūziją. Vykdydama Comenius projektą „Dream-Do-Deside“  komanda dalyvavo įvairioje veikloje. Projektas susijęs su karjeros ugdymu, tad ši kelionė padėjo planuoti  ir iš anksto pasirinkti norimą ar labiausiai tinkančią profesiją. Projekte dalyvauja šešios šalys: Lietuva, Portugalija, Latvija, Vokietija, Belgija ir Prancūzija. Išvykoje į Prancūzijos miestelį pavadinimu Pontivy, komanda gyveno šeimose, susipažino su šalies kultūra, maistu, papročiais, populiariausiomis profesijomis, senaisiais amatais ir kt. Apžiūrėjo miestelį, lankė muziejus, plaukiojo laivu, baidarėmis, vyko į įvairias mokymo įstaigas, dalyvavo ugdymo procese. Veiklos tikrai netrūko, o svarbiausia, kad beveik visi minėti dalykai susiję su būsimos karjeros planavimu. Užmegztos pažintys su šešių šalių mokiniais paliko neišdildomą įspūdį.Tai neįkainuojama patirtis, kuri visą gyvenimą išliks dalyvių prisiminimuose.